नक्कली भुटानी शरणार्थी बन्ने/बनाउने जो कोहीमाथि कारबाही हुनुपर्छ : सुर्य थापा 

नेकपा (एमाले)का सांसद सूर्य थापाले नक्कली भुटानी शरणार्थी बन्नेहरूलाई पनि कारबाही गर्नुपर्ने बताएका छन् । बिहीबार समाजिक सञ्जालमार्फत उनले नक्कली भुटानी शरणार्थी बन्ने र बनाउने जोसुकै भए पनि कारबाही गर्नुपर्ने बताएका हुन् ।

नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरणमा एमालेका सचिव टोपबहादुर रायमाझी पनि मुछिएका छन् ।

“नेपाली नागरिकलाई भुटानी शरणार्थी बनाउने धन्दावाल जो कोहीमाथि सप्रमाण कारबाही हुनुपर्छ । साथै, नक्कली शरणार्थी बन्न तयार भएर लाखौँ रकम बुझाउने गैरकानुनी काममा संलग्न व्यक्तिहरूमाथि पनि जाहेरीसँगसँगै पक्राउ, अनुसन्धान र कडा कारबाही चलाउनुपर्छ,” थापाले फेसबुकमा लेखेका छन्, “नेपाली भईकन नक्कली भुटानी शरणार्थी बन्न तयार भई रकम संकलन गर्ने र बुझाउनेहरू पीडित कदापि होइनन् ।”

निर्दोष कसैलाई फसाउन नहुने र कोही पनि अपराधीले उन्मुक्ति पाउन नहुने उनको भनाइ छ ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 Pranmancha All right reserved Site By : Himal Creation