श्रम गर्दै नेकपाले मनायाे इच्छुक समृति दिवस

शनिबार नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीका महासचिव विप्लव , प्रवक्ता प्रकाण्ड, स्थायी समिति सदस्यहरु बिषम सी, अनिल सी, शिलु सी, भरत सी, शुसिल सी लगाएत केन्द्रिय समितिका सदस्यहरुको सहभागिता रहेको श्रमकार्यको क्रमामा २ सय ४०ओटा पोलहरु गाडिएको थियो।

नेपाल कम्युनिस्ट पार्टीको एकताको बिशेष बैठक सम्पन्न भएपछि गरिएको श्रमकार्य र इच्छुक स्मृति दिवसलाई सम्बोधन गर्दै महासचिव विप्लवले वलिदान,इतिहास ,कार्यभार , सिर्जना र निर्माण सङ्ग सङ्गै गर्न लागेको भन्दै निर्माणाधीन स्वास्थ्य केन्द्र पत्रकार सेनकै बलिदानको प्रतिक भएको बताए।

जनयुद्धको क्रममा तत्कालीन सरकारले जनादेश साप्ताहिकका सम्पादक सेनलाई गिरफ्तार गरि वेपत्ता पारेको थियो भने उनको स्मृतिमा देशैभर विभिन्न रचनात्मक क्रियाकलाप गरि स्मृति दिवस मनाउने गरिएको छ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2023 Pranmancha All right reserved Site By : Himal Creation