प्यूठान डान्स आईडलको विजेता बनिन् बिरा घर्ती

प्यूठान डान्स आईडलको बिजेता स्वर्गद्वारी नगरपालिका बाट प्रतिनिधित्व गर्दै आएकी बिरा घर्ती भएकी छिन । स्वर्गद्वारी प्युठान पाचौं महोत्सव मा संचालित प्युठान डान्स आईडलबाट बिरा घर्ती प्रथम स्थान हासिल गर्न सफल भएकी हुन । गौमुखी गाउपालिकाबाट प्रतिनिधित्व गर्दै आएका रेजिना केसिको ग्रुप दोस्रो भएको छ भने तेस्रो प्युठान नगरपालिका बाट प्रतिनिधित्व गर्दै आएकी  सरस्वती घर्ती मगर भएकी छिन ।
त्यस्तै चौथो स्थानमा मल्लरानी गाउपालिका बाट प्रतिनिधित्व गर्दै आएकी एलिसा थापा भएकि छिन भने पाचौ स्थानमा प्युठान नगरपालिका बाट प्रतिनिधित्व गर्दै आएका  अर्जुन भन्डारी भएका छन  ।
प्रथम,द्वितीय र तृतीय हुनेले क्रमश:५५ हजार ५ सय पच्पन्न,३३ हजार ३सय तेत्तीस  र २२ हजार२ सय बाईस ट्रफि मेडल र प्रमाणपत्र प्राप्त गरेका छन ।प्यूठान उद्योग वाणिज्य संघको आयोजनामा सुरु भएको “कृषि पर्यटन उधोग र ब्यापार : रास्ट्र निर्माणको बलियो आधार भन्ने मुल नाराका साथ  सन्चालन गरिएको स्वर्गद्वारी प्यूठान पाचौ महोत्सव फागुन ४ गतेदेखि फागुन १४ गतेसम्म चल्नेछ।

प्रतिक्रिया दिनुहोस !

सम्बन्धित समाचार

© 2024 Pranmancha All right reserved Site By : Himal Creation